Ürünler & Üretim

Her Çeşit Ürün İçin Koli

Sıvı, katı, taneli, yumuşak, sert, dayanıklı veya hassas tüm ürünler, oluklu mukavva ile güvenli olarak ambalajlanabilmektedir. Her oluklu mukavva kutu, paketlediği ürün özelliklerine uygun olarak tasarlanmakta; dolum koşullarına, palete, istife, depolama ve nakliyeye uygunluğu göz önüne alınarak üretilmektedir.

Önceleri, genellikle taşıma ambalajı olarak kullanılırken, bugün satın aldığımız kitap, ayakkabı, hediyelik eşya, sebze meyve gibi pek çok ürünü paketleyen oluklu mukavva; özellikle çevre duyarlılığının arttığı son yıllarda, tanıtım ambalajı, çikolata ambalajı, resim çerçevesi, hediye kutusu, vitrin dekoru olarak, kullanıcıya çok yakın olmayı başarmış bir malzemedir.

Oluklu Mukavva Kutuların Genel Kullanım Alanları

 • Kimya
 • Kozmetik
 • Sanayi Ürünleri
 • Kitap
 • Gıda
 • Tekstil
 • Ayakkabı

 • Ürün Oluşturma

  Kolilerin hazırlanmasında öncelikle, ürünlerimiz için ideal dayanıklılık sağlayacak levhanın seçimi yapılır. Levhamızı belirledikten sonra, içerisindeki ürünü doğru şekilde anlatan, istediğiniz bilgi ve mesajları verebileceğiniz bir tasarımın hazırlanmasına geçilir.

  Firma olarak çalışmalarımızı 3 renk üzerinden yapmaktayız. Ürünlerin baskısı için hazırlanan tasarım, klişe firmasına gönderilir. Baskı için gerekli olan klişenizin üretimi yapılır. Klişe, uzun süre kullanılabilen plastik bir maddeden yapılan bir araçtır. Baskı için kulanılan bir kalıp olarakta düşünülebilir. Üzerinde bir değişiklik yapılmadığı sürece, uzun süre kullanılır.

  Tasarımları oluştururken unutulmaması gerek en önemli konu, kullanılan baskı teknolojisinin Flexo Baskı Teknolojisi olduğudur. Matbaalarda yüksek çözünürlükle yapılan işler Ofset Baskı Teknolojisi ile yapılırken, oluklu kutularda düşük çözünürlük gerçekleşir. Tabiki günümüz gelişen teknolojisi ile flexo baskı teknolojiside ilerlemiş olup, çok yüksek adetli endüstriyel üretimler için, HD Flexo yafa UHD Flexo teknolojileride kullanılmaktadır. Ofsete çok yakın baskı kalitesi ortaya çıkmaktadır. Bu tür hizmetleride piyasada bulabilirsiniz.

  Güzel bir ambalaj gibisi yoktur. Ürünlerinizin korunması, sevkiyat ve müşteriye sunulmasında kulandığınız kolilerinizde, yaratıcı ve akılda kalıcı tasarımlar sizi her zaman rakipleriniz arasında öne çıkaracaktır.


  Hızlı ve Hatasız Üretim

  Tasarım ve ölçüler belirlendikten sonra kutu üretimi hızlı bir şekilde yapılabilir. Standart üretim süresi 10-15 gündür. İhtiyaç durumlarınızı buna göre ayarlamanız önemlidir.

  Ürünlerin üretilme aşamasında bir çok konuya dikkat etmek zorundayız. Teknik üretim konuları dışında, ölçülerin, kullanılan levhanın, baskı yapılan çalışmaların hatasız olması gerekmektedir. Tasarımları onaylarken buna mutlaka dikkat etmelisiniz. Onaylanmış bir tasarımdaki basit bir hata, sonraki aşamalardada gözden kaçabilmektedir. Biz elimizden geldiğince, sizin gözünüzden kaçan hataları yakalama gayretindeyiz. Onay verdiğiniz andan itibaren, bizim sorumluluğumuz bitmiş olmaz. İlk ürün çıkıp kontrolleri yapıldıktan sonra tarafınıza ulaştırılır. Hatalı çıkan bir ürün paketlenip size gönderilmez. Hatasız bir üretim ve teslimattan sonra sizin mutluluğunuz bizim için çok önemlidir.


  Extra carefully, of course

  İhtiyacınız olan oluklu mukavva ambalaj türü ne olursa olsun, baştan sona birlikte çalışacağız ve size bütün süreç boyunca, doğruluğundan emin olmanızı sağlayacak profesyonel tavsiye ve rehberlik sağlayacağız..

  Yıllar geçtikçe, her türlü amaca yönelik ambalajlar ürettik ve her zaman, tamamen yeni bir şey tasarlamaktan heyecan duyuyoruz. Sunduğumuz farklı paketleme çözümlerini birlikte keşfedelim.

  Euplus Box, farklı fikirlerle size yardımcı olmak, ihtiyaçlarınızı anlamak ve uygulanabilir bir çözüm oluşturmak için her zaman sizin yanınızda olacaktır.


  Soru ve Siparişleriniz için bizi arayın +90 (232) 421 4141